با شما
مشکلات و دیدگاه های خود را برای ما بنویسید

تردیدی وجود ندارد که مشکلات کاری در هر کسب و کاری وجود دارد. یک سیستم زمانی می تواند به ماندگاری خود خوش بین باشد که فرایندی کارآمد برای بهبود مستمر درونساختاری مستقر و عملیاتی نموده باشد. گام نخست برای چنین فرایندی شناخت معضلات و مشکلات است که رسانه ها می توانند نقش به سزائی در آن داشته باشند. نکونیوز در راستای رسالت رسانه ای خود درصدد است تا پلی باشد میان مسولین و کلیه دست اندرکاران حوزه نفت و گاز و پتروشیمی کشور در تمامی سطوح سازمانی؛ اعم از مدیران، کارشناسان، کارمندان و کارگران.

شما می توانید مشکلات؛ معضلات و همچنین یادداشت های مساله محور خود را از طریق آدرس ایمیل editor@neconews.com برای ما ارسال کنید تا ما آنها را منعکس کرده و پی گیری کنیم.

لطفا در ارسال مطالب برای ما به موارد زیر توجه داشته باشید:

* مسائل و مشکلات و راهکارهای مشخص و عینی خود را برای ما ارسال کنید.

* یادداشت های مساله محور که ضمن طرح مساله، راهکارهای کاربردی را نیز جهت برون رفت از آن چالش ارائه می دهند را نیز حتما برای انتشار برای ما ارسال کنید.

* باتوجه به اینکه مشخصات هویتی شما از جمله نام، نشانی، تلفن و پست الکترونیک شما امانتی است در اختیار ما، در متن منتشر شده حذف خواهد شد، مگر اینکه شما تصریح و تاکید به انتشار آن داشته باشید.

* ما یکی از رسالت های خود را انعکاس مشکلات و چالشهای بخش عمومی به حاکمیت می دانیم، لذا در این مسیر مصمم و متعهد خواهیم بود. بدیهی است که انعکاس و پی گیری این مشکلات وظیفه ماست اما حل آنها در اختیار مسولین مربوطه خواهد بود.

* نکونیوز در چارچوب اصول اخلاق حرفه ای خود را مقید به حفظ آبروی افراد می داند لذا از مطالبی که به هرشکل موجبات تحقیر و توهین به افراد را فراهم آورد به جد اجتناب خواهد کرد.
نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵