داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 88529
 
افزایش بازدهی سازمان‌های بیمه‌ای
 
معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی گفت: برنامه ریزی دقیق و منظم در حوزه اقتصادی، منجر به تولید با بازدهی بیشتر صندوق‌های بیمه‌ای می‌شود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۲
معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی گفت: برنامه ریزی دقیق و منظم در حوزه اقتصادی، منجر به تولید با بازدهی بیشتر صندوق‌های بیمه‌ای می‌شود.

به گزارش ایلنا، ولی الـله افخمی راد معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی گفت: تمامی سازمان‌هایی که وظیفه‌ای مشابه سازمان تامین اجتماعی به عهده دارند و از بیمه شدگان وجوهی را دریافت می‌کنند تا برای درمان و بازنشستگی آنان هزینه کنند، باید با برنامه ریزی دقیق از منابعی که در اختیار دارند، نگهداری کنند تا در ایامی که آن سازمان به بلوغ می‌رسد یا هزینه‌هایش بیشتر می‌شود، بتوان از آن منابع به نحو مطلوبتری استفاده کرد.

وی افزود: بخش اقتصادی سازمان تامین اجتماعی عهده دار این مسئولیت خطیر است که بتواند با برنامه ریزی و انضباط به گونه‌ای عمل کند که ارزش دارایی‌هایی که در اختیارش است را به قیمت روز حفظ نماید و منابع سازمان را افزایش دهد.

افخمی راد ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی در آینده‌ای نه چندان دور نیاز خواهد داشت منابع نگهداری شده را دوباره به بیمه شدگان خود برگرداند.

معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: در هفته تامین اجتماعی امسال تلاش داریم از پروژه‌هایی که رفاه حال بیمه شدگان را به دنبال دارد و در راستای اهداف و وظایف این سازمان است، بهره برداری نماییم.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵